Facebook

Pramogos

Pramogos

Poilsis kaimo turizmo sodyboje nebūtinai turi baigtis saulės voniomis ant pievelė. Mūsų siūlomos pramogos-gera proga netradiciškai praleisti laisvalaikį, pasinerti į mėgstamą hobį ar suorganizuoti smagią įmonės išvyką.

Pagalvojome ir apie mažuosius poilsiautojus. Lauke įrengėme laipynes, karstykles, supynes ir smėlio dėžę. Norintiems ramiai pasimėgauti saulės malonumais-maudynės tvenkinyje, patogūs gultai, jauki terasa prie pirties. Krepšinio ir lauko tinklinio aikštelės-smagiam laisvalaikiui su draugais gryname ore.

Pramogos

Šaudykla

Šaudykla

Lauko šaudykloje šaudyti kur kas įdomiau nei tire dėl neribotų galimybių-įvairių taikinių ir ginklų. Čia pasirinksite iš tikrų medžioklinių ar sportinių ginklų ir net galėsite išmėginti pusiau automatinį snaiperį „Walter G22.“ Tikri ginklai, tikros kulkos, tikras adrenalinas! Pasirinkite jums labiausiai patinkantį ginklą arba šaudymo kompleksą.

Lauko šaudykloje smagu ne tik lavinti savo šaudymo įgūdžius. Tai-puiki bernvakario ar įmonės komandos stiprinimo rungtis, linksmo draugų ar kolegų varžybos.

Mūsų lauko šaudykla patvirtinta Lietuvos policijos, todėl atitinka visus saugumo reikalavimus. Šaudymo metu būsite aprūpinti asmeninėmis saugos priemonėmis: garsą slopinančiomis ausinėmis ir akiniais, turėsite savo asmeninį šaudymo instruktorių.

Šaudykla

VIRKYTŲ ŠAUDYKLA

Jodinėjimas

Jodinėjimas

Maloni ramybės terapija, atsvara įtemptam ir greitam šiuolaikiško gyvenimo tempui. Ne veltu senolių išmintis byloja : „Didžiausią laimę pasaulyje pajusi sėdėdamas ant žirgo nugaros.“ Mūsų žirgai-gerai prižiūrėti ir išauklėti, džiaugiasi galėdami pajodinėti įvairių įgūdžių raitelius.

*Neįgudusiems jojikams- lengvas ir malonus pasijodinėjimas lauko aikštelėje.
*Norintiems įgusti- jojimo pamokos su kantriu ir draugišku instruktoriumi.

Jodinėjimas

Jodinėjimas

VIRKYTŲ ŽIRGYNAS

Fotosesijos

Fotosesija

Mūsų sodyboje visada galime paruošti žirgus jūsų fotosesijai. Galėsite išsirinkti iš penkių mūsų sodyboje auginamų žirgų. Du nuostabūs mini arkliukai – tikras džiaugsmas vaikams ir jų tėveliams. Nuostabios nuotraukos garantuotos.

Fotosesija

Fotosesija

Kontaktai

Virkytų 1A, Virkytų km., Švėkšnos sen.
Šilutės raj. LT-99390
Mob. tel. +370 614 94444
El. paštas diana@kaimopirtele.lt
Arūnas Budvytis
Mob. tel. +370 616 42828
El. paštas: arunas@kaimopirtele.lt