Facebook

Naujienos

2016 metų jojimo sezonas jau prasidėjo

2016 metų jojimo sezonas jau prasidėjo

2016 05 01
Norintys pajodinėti, rezervuokite atvykimo datą telefonu,
skaityti daugiau
Priimami išankstiniai foto užsakymai su žirgais.

Priimami išankstiniai foto užsakymai su žirgais.

2016 04 15
Jau galite iš anksto rezervuoti datą fotosesijai su žirgais.
skaityti daugiau

Apie mus

Svajonės pavilioti miestą išmainėme į kaimą. Virkytuose ( Šilutės raj.) esančioje kaimo turizmo sodyboje šeimininkaujame visa šeima. Palikę namus uostamiestyje, naujam gyvenimui prikėlėme tėvų pradėtą kurti sodybą, suformavome mišką, auginame žirgus, laikome bites ir įsiliejame į Švėkšnos seniūnijos gyvenimą.

Arklys

Norėjome sukurti tokią vietą, kurioje atvažiavęs žmogus galėtų ne tik pailsėti, bet pajusti tikrą užmiesčio gamtos dvasią. Tam prireikė nei daug nei mažai-tik šešerių metų. Gyvename drauge su gervėmis bei stirnomis, džiaugiamės ošiančiu mišku, maudomės naujai suformuotame tvenkinyje.

Pernai metais buvo įgyvendintas projektas „Turizmo plėtra Šilutės regione,“ kurio metu buvo sukurtas taip vadinamasis Divyčio kelias, kuriame yra pažymėti 25 lankytini turistiniai objektai. Mūsų sodyba kaip tik ir randasi vienoje to kelio atkarpoje, visai netoli Česlovo Ramoškos vyno ūkio.

Divyčio kelias

Apsilankydami pas mus, ne tik ramiai pailsėsite sodybos teritorijoje, bet turėsite puikią galimybę užsisakyti pažintinę vyno degustavimo pramogą arba aplankyti Ventės ragą, Kintus, pasivaikščioti po Švėkšnos miestelyje esantį dvarą „ Vila Genowefa“.

Esame šios sodybos šeimininkai ir visada stengiamės, kad mūsų svečiai atvažiuotų dar ir dar kartą.

Kontaktai

Virkytų 1A, Virkytų km., Švėkšnos sen.
Šilutės raj. LT-99390
Mob. tel. +370 614 94444
El. paštas diana@kaimopirtele.lt
Arūnas Budvytis
Mob. tel. +370 616 42828
El. paštas: arunas@kaimopirtele.lt